Судовий процес. Апеляція.

Дорогі друзі!
Сьогодні відбувся апеляційний суд щодо мого позову до Єгорченко І.А. про захист честі, гідності і ділової репутації. Нова стратегія моїх опонентів дозволила їм відмінити рішення Печерського районного суду і не задовольнити мій позов. Тепер вони вже не доводили, що я псевдонауковець. Вони доводили, що це була наукова дискусія (на Парламентських слуханнях?!), і те що сказала Єгорченко І.А. є ОЦІНОЧНЕ СУДЖЕННЯ! Поясню. Оціночне судження – суб’єктивна думка, яку не можна ні довести, ні спростувати. Я вимагав від суду визнання інформації про мене як такої, що є недостовірною. Думаю, що апеляційний суд пішов простим шляхом. Раз оціночне судження – значить не можна довести, що інформація недостовірна. Точно про це ми знатимемо, коли отримаємо повне рішення суду. Поки що його немає. Почекаємо, побачимо… І потім я прийматиму рішення, подавати чи ні касаційну скаргу. Але для мене це рішення не міняє нічого. Вдячний я своїм опонентам, що вони зуміли “розкрутити” за ці два роки і мене, і мою теорію. Без них не були б розповсюджені всі книги по теорії, не було б запрошення в Китай, не були б продані програмні засоби прогнозування результатів спортивних матчів. Звичайно, неприємно брати участь в судовому процесі. Але я знав на що йду, і що мені від цього потрібно! Про це я напишу після того, як отримаю повний текст рішення. Якщо воно буде таким, як я думаю, я закрию завісу цього спектаклю. Знаєте, як у моєму вірші:
Я за рампою чар представляю небесне.
Сценарист майбуття прописав роль мою.
Я зі сцени несу всім Вам слово чудесне.
Та вже зве режисер… Я себе дограю!
Жаль тільки, що тепер в Україні будь-хто, будь-кого може обізвати псевдонауковцем, невігласом, і т.д., і за це йому нічого не буде?!
Все засідання дивіться за адресою:

З повагою,
Ваш Ю.Тесля

Запрошення на творчий вечір 19.11.2018

Дорогі друзі! Запрошую Вас на мій творчий вечір, який пройде в понеділок 19.11.2018 року з 16.00 до 17.15 за адресою вул. Богдана Гаврилишина, 24 (корпус факультету інформаційних технологій) – 4 поверх, актова зала. Радий буду Вас бачити!

Онлайн-трансляція відображатиметься за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=sXRDu7PbImU&feature=youtu.be

Творчий вечір 07 травня 2018 року о 17.00

7 травня 2018 року о 17.00 в актовій залі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка
(вул. Ванди Василевської, 24)

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР
ТЕСЛІ Юрія Миколайовича

“Я над віршами суму пан…”

В програмі твори із збірки віршів “Доповідна Богу”,
та представлення нової збірки “За межею”.

Межа – уявна лінія, а що за нею?! Шлях, який йде у буття, чи шлях лише в одну сторону?! У поезії Ю.М.Теслі кожна строфа будоражить читача, заставляє задуматись над кожним словом, яке несе глибоку філософську суть життя. Його вірші хочеться слухати і читати по декілька разів і кожен раз відкривається нова невідомість! Почувши один з віршів відкривається авторська глибина сили та думки, але інтрига забезпечена у кожному творі! Автор ділиться почуттям, що на кожному життєвому кордоні, можна змінити світ на краще, але кордони проходяться лише один раз.

Запрошуються усі бажаючі